O firmie

Woolitbe to firma, która powstała z miłości do natury. Moja przygoda z merino zaczęła się  zaraz po urodzeniu synka, czyli w 2015 r. Bardzo naturalnie przyszło do mnie zainteresowanie rodzicielstwem bliskości, pieluchowaniem wielorazowym, noszeniem w chustach i ubrankami z wełny merino. Chciałam dla synka wszystkiego co najlepsze i naturalne. Wbrew opinii, że wełna nie nadaje się dla dzieci, jest szorstka i „gryząca”, okazało się, że merino jest dla nas idealne niezależnie od pory roku. Zakochaliśmy się w niej od pierwszego założenia! Chcąc szerzyć  miłość a jednocześnie być w zgodzie ze swoimi przekonaniami odnośnie poszanowania natury i idei Zero Waste, postanowiłam stworzyć sklep z używaną odzieżą merino. Wszystkie ubrania wełniane w sklepie są wyprane w biodegradowalnym płynie firmy Sonnet. Dokonując zakupu w moim sklepie, możesz więc od razu cieszyć się cudownymi właściowościami wełny.

 

Kocham dobry design i świetną jakość w ubrankach dziecięcych. Obydwie cechy łączą się w odzieży produkowanej przez skandynawskie Marki. Zaliczyć do nim można firmy takie jak Molo, Smafolk, Lindex, Polarn O Pyret, które również będzie można znaleźć w moim sklepie. Znajdziesz je w zakładce Scandi.

 

Głęboko wierzę, że Woolitbe pozwoli wszystkim rodzicom a także ludziom kochającym aktywny wypoczynek i dobrą jakość, w pełni cieszyć się naturalnymi właściwościami wełny i na stałe, niezależnie od pory roku merino, zagości w każdym domu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl