Wyszukiwarka
146-152 cm dziewczynka Mystery box nr 76
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skład:
Bluzka Cubus 146-152 cm szara ( 100% wełna)
Bluzka Cubus 146-152 cm fioletowe śnieżynki (100% merino)
Getry Cubus 146-152 cm fioletowe śnieżynki (100% merino)
W trakcie procesu zakupowego lub już po wypraniu odzieży, okazuje się, że część ubrań posiada wady, które z punktu biznesowego nie trafiają do sprzedaży (czas na sfotografowanie wad w porównaniu do niskiej ceny sprzedaży nie przekłada się na zysk)
Wiem jednak, że część z klientek szuka i wybiera bardziej budżetowe ubrania (genialne właściwości wełny znacznie przewyższają plamki czy dziurki). Ja sama również wykorzystuję w życiu codziennym ubrania z wadami (zakładamy je z synkiem pod ubranie w chłodniejsze dni lub wykorzystujemy jako ubrania domowe czy piżamy)
Dlatego postanowiłam stworzyć paczki w których znajdziecie ubranka podobne rozmiarowo ale z wadami, które spokojnie można w dalszym ciągu nosić, jednak nie są to wizytowe ubrania.